varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

...как много в слове этом!

Українознавство (Украиноведение)
Українознавство – інтегративне наукове знання про Україну і світове українство. Українознавство досліджує закономірності, історичний досвід і особливості вияву феномена українства в його визначальних сферах буття: духовній, етнонаціональній, природо-соціальній, суспільно-політичній, матеріальній тощо.

Постання і розвиток українознавства відбувається в органічній єдності з постанням і розвитком українського етносу, народу і нації. Науковий аналіз засвідчує, що формування української нації й розвиток наукових знань про феномен українства являють собою етапи взаємопов’язаного процесу, який зумовлює синхронізацію інтенсивності виявлення кожного з чинників: щораз вищий цілісний контент у своєму розвитку підпорядковується загальному закону природи – єдності її матеріального і духовного світу. У своєму розвитку українознавство як наука й навчальна дисципліна пройшло довгий і складний шлях: від міфопоетичного образу українського терену, оприявненого в пам’ятках фольклору, від перших писемних згадок істориків, розрізнених відомостей закордонних дослідників та мандрівників, аж до системніших тематичних викладів, історіографічних і історіософських описів українознавчого дискурсу та дослідження цього доробку в наукових студіях і його вивчення в системі освіти. Початки формування знань про Україну та її людність сягають ще античних часів (Гомер, Геродот).
Научно-исследовательский институт Украиноведения:
украиноведение
Литература:
украиноведение Степан Наливайко. Тисяча найновіших тлумачень давньоукраїнських назв, імен, прізвищ, термінів та понять (на індоіранському матеріалі). Науково-дослідний інститут українознавства МОН України.- К., "Євшан-Зілля", 2008. - 360 с.

украиноведение Сергій Наливайко. Етнічна історія Давньої України. - К., "Євшан-Зілля", 2007. Науково-дослідний інститут українознавства МОН України. - К., Євшан-Зілля, 2007. - 624 с.

украиноведение Степан Наливайко. Українська індоаріка. - Науково-дослідний інститут українознавства МОН України. - К., "Євшан-Зілля", 2007. - 632 с.

Tags: образование, украина, юмор
Subscribe
promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 22 comments