varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

"Пора" предлагает привлекать в Украину и поощрять политических беженцев из России

 Фракция политической партии «Пора» во Львовском городском совете выступила с инициативой обратиться к исполнительной власти Львова с просьбой зарезервировать в бюджете средства для поддержки политических беженцев из России. Данную инициативу поддержали также депутаты от  УНП и ВО «Свобода».

Фракция заявила: "порушення демократії в Росії не може не викликати нашого занепокоєння. Нам дорогі відносини багаторічного культурного співробітництва з нашими друзями й колегами - представниками російських демократичних кіл. Ми пам'ятаємо про те, що Україна та Росія разом пройшли довгий і нелегкий відрізок історичного шляху,  на якому були не тільки страшна деспотія з боку царського і більшовицького режимів, але й близькі демократичні традиції в наших національних культурах.


Ми протестуємо проти відвертих порушень громадянських свобод у РФ і виражаємо солідарність із російськими демократами та правозахисниками, котрі відстоюють громадянські права і свободи у себе на батьківщині. Наша солідарність має не тільки моральний аспект. Ми звертаємося до виконавчої влади Львова з проханням зарезервувати в бюджеті кошти для підтримки політичних біженців. Львів – традиційний центр європейської демократії, тому ми, львів’яни, маємо допомогти, щоб Україна як правова держава і член низки міжнародних організацій, належним чином виконувала свої зобов’язання із забезпечення основних прав політичних  біженців".

Tags: информационные войны
Subscribe
promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments