varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

Прочь нацистские руки от Джона Демьянюка!

 

Сегодня во Львове возле здания консульства Федеративной Республики Германия представители Львовской краевой организации УРП Лукьяненко провели пикет с требованием немедленно освободить из немецкой тюрьмы американца украинского происхождения Ивана Демьянюка, которого обвиняют в пособничестве гитлеровцам. Участники акции держали плакаты с надписями: "Меркель проглотила наживку КГБ; Долой нацистские руки от Демьянюка!; Германия продалась москалям за газ и периодически скандировали: Свободу Демьянюку! Нацистов на нары!".
Видимо американский суд тоже продался России, равно как и еще десяток стран, обвиняющий Демьянюка в преступлениях против человечности. Кстати, позволю напомнить обращение Демьянюка 5 лет назад к Ющенко, с просьбой предоставить украинское гражданство и напоминанием, что он вместе с отцом нынешнего президента сражался против большевиков.
via mikle1
Мировое украинство тоже защищало Джона Демьянюка от рук кровавойгебни и от немецких нацистов:Позволю также напомнить, что в свое время к защите честного имени Джона Демьянюка приложила жена юЩЕНКО - Катерина ЧУМАчекно:

Перевод заметки

Интересно, почему к Демьянюку столько десятилетий столько внимания? Вон даже газета Регионов отмывать начала, написав фантастические истории без указания авторства :)

Представники української громади Чікаго закликають все СВІТОВЕ УКРАЇНСТВО:
1) Не дати паплюжити ім’я і честь нашої багатостраждальної нації!

2) Підтримати акції спротиву німецько-КГБістській сваволі! Пікетувати представництва Німеччини у світі, вимагаючи звільнення Івана Дем'янюка, обвинувачення проти котрого немає фактичного підгрунтя!
3) Нагадати Феміді Ізраїля, що в 1993 році вона визнала невинним Івана Дем’янюка і закликати зацікавлені організації та владні структури Ізраїля шукати «нацистських катів» НЕ серед українців, а поміж колишніх працівників радянських КҐБ-МҐБ-НКВД-ОҐПУ, примусивши їх відповісти за злочини проти людства.
4) Вимагати від представників владних структур України відповідно реагувати на цькування українців та паплюження честі України, а не ховати голову в пісок і вдавати що нічого не відбувається! Рабів ніхто не поважає!
5) Вимагати від німецької влади вибачення за дискредитацію України.
6) ВИМАГАТИ ВІД УКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ, ЗГІДНО З ОПУБЛІКОВАНИМИ ДАНИМИ АРХІВІВ СБУ, НЕГАЙНО НАЛЕЖНО ОЦІНИТИ ЗЛОЧИНИ ТИХ, ХТО ОРГАНІЗОВУВАВ УКРАЇНЦЯМ ГОЛОДОМОР ТА ПОЛІТИЧНІ РЕПРЕСІЇ, ТИХ, ХТО ДОСІ ГОРДО ХОДИТЬ З РАДЯНСЬКИМИ ОРДЕНАМИ НА ГРУДЯХ ПІД ПРАПОРАМИ СРСР, РОСІЇ ТА КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ.
ВИМАГАТИ ВІД УКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ ПРИТЯГНУТИ ЦИХ ЗЛОЧИНЦІВ ДО СУДОВОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД УКРАЇНСЬКИМ НАРОДОМ ТА НАШОЮ ДЕРЖАВОЮ !

В часи нацистського режиму було також багато євреїв, які аби вижити, примусово виконували роботи в таборах смерті, і як не прикро, є спогади, що деякі з них доносили німцям. Дивно, але немає й одного випадку, щоб Ізраїльська Феміда висунула їм обвинувачення та розправилася над єврейськими капами.

19 травня 2009 року син Івана Дем’янюка – Джон Дем’янюкМолодший, у своєму зверненні до ЗМІ сказав наступне: « ХТО вирішує сьогодні, чи український військовополоненний, який пережив страхи нацистської окупації та обвинувачення якому не мають жодних фактичних доказів, завинив більше, ніж будь-який єврейський ув’язнений, який відсортовував одягзамордованих євреїв, обрізав їхнє волосся та виривав золоті зуби з мертвих, для того, щоб вижити?» Закон для всіх один, чи іншим «вибачили» ТЕ, за що нині притягується до відповідальності українець Іван Дем’янюк? А судді ХТО?

Сергій Грабовський справедливо пише: «нинішні керівники Центру Візенталя, як бачимо, взяли божественну місію(…відповіді перед Богом…) на себе, знайшовши в цьому порозуміння з німецькою прокуратурою та ЗМІ багатьох країн, які в ці дні пишуть … про тисячі українців, що були лютішими за німців охоронцями нацистських таборів смерті». Нині «раптово» виявлені імена та справи «тисяч українців», які хоч і були військовополоненними, але, виявляється, одночасно були й, чи не правою рукою самого фюрера! А офіційні органи влади Німеччини не притягують до відповідальності і НАВІТЬ НЕ ЗГАДУЮТЬ про злочини СРСР під час війни, як наприклад про масштабне знищення цивільного німецького населення Східної Прусії радянськими військами під керівництвом славного полководця сталінської школи Черняховського, під час якого було вимордувано сотні тисяч беззахисних німецьких жінок, дітей та немічних старих. Натомість, тепер німецька влада, все ще намагаючись відбілити свої гріхи перед Ізраїлемта світом, вирішила перекласти свої злочини на плечі українців – націю, котра найбільше постраждала в результаті Другої Світової війни, націю, котра лише декілька років перед війною втратила 10 мільйонів синів і дочок у Голодоморі, ще 14 мільйонів під час війни, розпочатої Німеччиною, та ще 6 мільйонів українських життів – в час радянських репресій під час Другої Світової Війни.

Всі «провали пам’яті» про правдиві воєнні події та правдивих злочинців проти людства у Німеччини відбуваються на фоні тісної газової дружби з великодержавною Росією. Останні події у світі наводять на думки, що своїми діями німецька влада, на чолі з вірною Путіну пані Меркель, намагається :
перше –дискредитувати Україну на світовій арені, на замовлення тих, кому незалежна держава Україна, як кістка в горлі;
друге – залякати своїми діями всіх, хто противився радянському і німецькому режимам, нагадати, що в колишніх НКВДистських комісарів довгі руки, і що їхня війна не припинилась;
третє – нагадати тим, хто стане на захист честі своєї держави, що історію та «справи» ще досі можна писати й фабрикувати згідно з політичними замовленнями «сільних міра сєго».


Tags: демьянюк
Subscribe

promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 19 comments