varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

Украинофобия русофобов

Смешно, но "борцы в русскими завоевателями" доходят до того, что защищают тех, кто украинцев єестоко уничтожал ттысячами и тысячами.

В мои сети попался вот такой борец за право  польских панов гнобить малороссийсих белорусских хлопов, невзирая на запрет "проклятых русских":

Олексій Карпенко From: Олексій Карпенко Date: Январь, 10, 2015 14:15 (местное) (Ссылка)
Всі ми чудово знаємо, що оббрехати, принизити, когось для багатьох Росіян - благе діло.

Ті, кого ви називаєте "русофобами" насправді просто шанують свій народ і свою землю - і не дадуть підлим убивцям і зрадникам її топтати.

Чи може, це "польські пани" зруйнували більше половини мечетей у Казахстані в ХІХ сторіччі? Га? )))

Кажу Вам, як Українець - наадок борців проти польської шляхти: ми самі здатні з ними розібратися. Тому не потребуємо "допомоги" рабів, котрі нездатні самі домогтися гідності - зате готові "рятувати" всіх підряд, заливаючи землю кров*ю, і постійно демонструючи віроломство.
)))"Альтруїстична" Російська імперія виросла до 1\6 земної кулі, рятуючи Литовців, Білорусів, Грузинів, Молдован, Українців, Вірменів, Азербацджанців, Хантів, Коряків, Адигів, Татарів, Казахів, від гніту польських панів!)))

Кого ви дурите, лицеміри?! )))))))

Можливо, шляхта й справді пригнічувала "хлопів".
Але є, шановні Росіяни, момент: ніхто вас не кликав на наші (Українські, Білорусьбькі та Польські) землі "рятувати" когось.
Ми чудово могли собі дати раду і самі.

Баєчки про сердобольний царизм - ница і лицемірна брехня (цілком в російському стилі).

Шановні, за кого це ви маєте всіх читачів Ваших?!
Це виходить, що сердобольні російські окупанти так уболівали за українських та білоруських селян - і так кидалися рятувати їх від польської шляхти?
Тоді мені зрозуміло, за що в Росії плазують перед Сталіним - підлим убивцею 22 тисяч польських лицаорів (наполягаю, саме лицарів - по духу, звісно, а не по юридичних папірцях).
varjag_2007 From: varjag_2007 Date: Январь, 10, 2015 14:33 (местное) (Ссылка)
Смішний дурненький і зазомбований юначе!

Про вашу зазомбованість свідчить те, що ви зібрали купу пропагандистського непотрібу і навіть не маєте мужності піти і викласти його десь в російських блогах, а самоствердуєтесь в своєму компоексі меншовартості перед українкою, при цьому продовжуючи плазувати перед своїми польськими панами :))

Ніякий ви не українець, ви - боягузливий хлоп!

Ураїнка - я!
Самое смешное, что защищает поляков аффтар под прокламацией польских повстанцев и текстом, в котором рассказывается об их зверствах в отношении "хлопов" и православных священников:Tags: мифотворчество, национализм, польша, русофобия, украинофобия нацюков
Subscribe
promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments