varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

Психопаты-убийцы!

Оригинал взят у greenchelman_3 в Психопаты-убийцы!Про взрывы в Одессе говорилось тут:
[Spoiler (click to open)]http://greenchelman-3.livejournal.com/447704.html
http://greenchelman-3.livejournal.com/444399.html
http://greenchelman-3.livejournal.com/440663.html
http://greenchelman-3.livejournal.com/440199.html


и вот:
http://mvs.gov.ua/mvs/control/odesa/uk/publish/article/206327
ОДЕСЬКА МІЛІЦІЇ ЗНЕШКОДИЛА ТЕРОРИСТИЧНИЙ АРСЕНАЛ (ФОТО, ВІДЕО)
В ході проведення оперативно-розшукових заходів по встановленню осіб, причетних до вчинення низки вибухів на території міста Одеса, співробітники міліції вийшли на слід 55-річного жителя Придністровської Молдавської республіки. Тож за місцями ймовірного перебування підозрюваного оперативники влаштували засідки.
Однак, безпосередньо поспілкуватися з ним оперативникам не вдалося у зв’язку з тим, що близько п’ятої години ранку 24 грудня п.р. його бездиханне тіло з різного роду травмами було знайдене на узбіччі автодороги «Одеса–Кучургани». Згідно висновку експерта зазначені травми є характерними для дорожньо-транспортної пригоди.
В рамках відкритого кримінального провадження за фактом ДТП першочерговими слідчими заходами було проведено обшук за місцем мешкання потерпілого в с. Нерубайське Біляївського району Одеської області, де він тимчасового орендував житло.
В ході огляду житлового будинку працівниками міліції виявлено та вилучено цілий арсенал вибухівки та боєприпасів: 120 бронебійно-трасуючих патронів калібру 7,62 мм, 27 пістотетних патронів калібру 9 мм, три саморобних вибухових пристрої з вогневим способом приведення в дію, кожен з яких складався з трьох тротилових шашок, запалювальні трубки з вогнепровідним шнуром до кожного вибухового пристрою, 1 тротилову шашку «Тип 400», 4 гранати РГД та 4 гранати Ф-1 з запалами до них, електродетонатор, елементи для приладу безшумної стрільби.
За попередніми даними встановлено ймовірне співпадіння вилученого в будинку саморобного елементу датчика цілі до виконавчого механізму із знайденими фрагментами, вилученими під час огляду місця події на перегоні Одеса-Застава 1.
Слідство триває. Перевіряється причетність загиблого до скоєння інших терористичних актів на території Одеси.
PM582image001

PM113image002

PM487image003

PM789image004

PM617image005ПыСы: Рассказываю. Жопа у руководства одесской милиции дымит. В связи с чем задержали первого попавшегося гастера из Приднестровья, в Одесской области их много, пытались побудить мужика взять "дело" на себя, он ушел в отказ, его замучили до смерти. Положили где нужно, принесли домой все что нужно. Можно отчитаться в Киев...
Tags: одесса, преступления хунты, силовые структуры
Subscribe
promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments