varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

Дерманская трагедия

Замечательный клип о Дерманской трагедии от szturman

10 марта 1957 года жители села Дермань провожали в последний путь своих бывших соседей, зверски убитых членами УПА.
Вечная память невинным жертвам! Позор и осуждение УПА!


Процитирую слова жительницы села – учительницы средней школы Евгении Шавронской (Шепельчук), родная сестра которой погибла от рук бандеровцев. С такой речью она выступила во время похорон:
«Багато з присутніх тут є живими свідками підлих дій націоналістичних бандитів. З сімей багатьох наших односельчан вони вирвали батьків і матерів, синів і дочок. Ми пам’ятаємо ті страшні роки, коли жодна ніч не проходила в селі спокійно. Вранці встаємо і довідуємося: одного повісили, другого застрелили, третій зник. Де дівалися наші люди? Їх мордували, а потім скидали в колодязі і болота. А як наших рідних катували. Ми бачили знівечені черепи, порубані кістки тих, чиї останки ми сьогодні ховаємо.

Рідні матері! Я звертаюся до Вас: виховуйте своїх дітей так, щоб ніколи і нікому з Вас не довелося збирати вийняті з криниці потрощені черепи і кістки своїх близьких, обмивати їх своїми гіркими слізьми. Розказуйте своїм внукам і правнукам гірку правду про націоналістів. Хай у віках будуть прокляті ті, хто продавав і продає свою батьківщину. Ми знаємо, що більше ніколи не повториться Устенська трагедія».


Tags: геноцид, оун, пеар
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo varjag_2007 сентябрь 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments