varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

Правый сектор - украинская Аль-Каида

Меня попросили пропиарить петицию:

Совет Безопасности ООН: Признать "Правый сектор" террористической организацией такой же как Аль Каида


Лично я считаю подобные петиции "разговорами в пользу бедных" и инструметом в руках международных организаций, учредителями которых является ЦРУ и прочие интересные структуры, но многие питают иллюзии или хватаются, как утопающий за соломинку, поэтому пиарю.

Да, редкое исключение - письмо в Дойче Велле с требованием аннулировать первое место нацистки Белозерской в конкурсе блоггеров. Но это, как указано, не петиция в какую-либо международную структуру.

Сейчас она радуется одесской трагедии:

озумію, що це може звучати цинічно, бо “немає вищої цінності за людське життя” і таке інше.
Розумію, що серед загиблих під час пожежі напевно ж були люди старшого віку, які не могли фізично нападати на проукраїнських активістів – просто учасники проросійського мітингу на Куликовому, які, коли ультрас почали громити табір, забігли в пошуках порятунку у будинок профспілок і там згоріли.
Розумію, що серед загиблих можуть виявитися взагалі сторонні люди – звичайні перехожі чи “зіваки”.
Я все розумію. Але зараз іде війна. Вогонь, як і бомби, не обирає, кого йому вбивати.

І саме через те, що йде війна, я дуже рада, що вперше почали масово гинути не українські патріоти, а колоради, завезена наволоч, яка хоче розвалити нашу державу.
Те, що всі упізнані тіла належать одеситам, якраз і каже на користь того, що більшість – завезені. Бо документи, якщо й були – згоріли, місцевих упізнали друзі й родичі, а завезених як упізнати?
Втім, на жаль, доводиться визнавати, що проплачених зрадників у нас вистачає й місцевих, причому не лише на сході.

У 1941 році сталося щось подібне: майже вся радянська армія була знищена. І Сталін мало не з нуля створив нову армію, яка врешті-решт розбила фашистів. Щоправда, тоді армію знищив Гітлер, а не Янукович. Але закінчитися має тим самим
.

А вот с последней оговоркой  я полностью согласна. Для нынешних фашистов т все закончится точно так же...

Subscribe
promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 11 comments