varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

Униатский ресурс пишет донос на православный сайт за публикацию моего материала

Священики звернулися з листом до місцеблюстителя УПЦ МП з подивом щодо українофобських публікацій


Священики звернулися з листом до місцеблюстителя УПЦ МП з подивом щодо українофобських публікаційГрупа священнослужителів Української Православної Церкви (МП) направили лист місцеблюстителю Київської митрополичої кафедри митрополиту Онуфрію, в якому висловили здивування щодо українофобських публікацій і розпалювання міжнаціональної ворожнечі на сайті «Клубу православних літераторів "Омілія"». Розміщуючи антиукраїнські статті, сайт прикривається благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Нижче наводимо повний текст листа, який було доставлено сьогодні, 12 квітня, до канцелярії Київської Митрополії.

Його Високопреосвященству Високопреосвященнішому Онуфрію,
митрополиту Чернівецькому и Буковинському,
Місцеблюстителю Киевськох митрополичої кафедри
Ваше Високопреосвященство!
Звертаємося до Вас з приводу неприпустимого фактом маніпулювання благословенням Його Блаженства Владики Володимира, Митрополита Кіївського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви.
Вже майже 7 років в Інтернеті існує Клуб православних літераторів «Омілія» (omiliya.org). Ось як він сам себе і презентує на власній сторінці: «Клуб православних літераторів "Омілія" є одним з проектів Сектора духовно-просвітницьких проектів Української Православної Церкви і діє з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України...» Сама ідея об'єднання православних християн для обговорення власних творів поезії та прози, обміну творчими і художніми здобутками  прекрасна! Тим паче, що тематика творчості прямо стосується Церкви в сучасному світі. Це - жива проповідь Христа через демонстрацію реального життя вірних, висловлена з допомогою художнього слова.
Але немає і не може бути Христа там, де сіється не слово Боже, а міжнаціональна ворожнеча, сепаратизм, приниження честі і гідності людини, паплюження України. Саме такими являються, на нашу думку, добірки публікацій останніх місяців на «Омілії».
Досить  поглянути на назви творів. «Крим повернувся додому» - відома антиукраїнська публіцістка Мирослава Бердник аплодує анексії Криму. «Третя оборона Севастополя» - автор Олег Сєлєдцов теж прославляє окупацію півострова Росією и закликає до сепаратизму. У статті «Дві України» ( 25.03.2014 ) засновніця сайту і Клубу православний літератор Світлана Коппел-Ковтун, ностальгуючи за СРСР, пише буквально таке: « У 1991 р.... почала свій відлік зовсім інша Україна - пострадянська, антиросійська». Ну, а ще один «православний письменник» ієромонах Віктор Добролюбов, аналізуючі цьогорічну біду України, дописався ось до чого: « На Україні починається будівництво нової Нацистської держави». Вже мовчимо про заяви В. Януковича і інтерв'ю колишнього Голови СБУ України пана Якименка.
Не встигла проголоситися так звана «Донецька республіка» на Благовіщення, як другого дня редактори розмістили текст: «Третьего не дано: украинский Юго-Восток либо будет с Россией, либо утонет в крови». Тут Віктор Мартинюк відкрито закликає до якнайшвидшого відокремлення ряду областей України і пропонує Путіну сказати «б», коли вже сказав «а». Ось так зіштовхують лобами два православних народи псевдоправославні літератори!
Деякі з нас багато років були і читачами, і дописувачами даного сайту, а було потрібно, то організаційно допомагали засновникам (коли ще редактори сайту були редакторами журналу «Мгарський колокол» Полтавської єпархії). Але на сьогодні нас дивує антиукраїнська позиція цього ресурсу. Нас розділяють і сварять вже ті, які називають себе православними, при чому використовують чесне ім’я Блаженнішого, спекулюючи ним і прикриваючись портретом Його Блаженства на головній сторінці сайту. Хіба може Блаженніший Володимир бути Почесним членом українофобського клубу? Але так стверджують його засновники!
Нами було зроблене зауваження редакторам сайту щодо неприпустимості політичних публікацій, які не мають нічого спільного з літературою і християнством взагалі, напряму роздмухують конфронтацію в українському суспільстві, створюють негативний імідж нашої держави в світі, піддають сумніву існування української мови (і це під ювілей Тараса Шевченка!), іронізують щодо назви країни, ллють воду на млинок сепаратизму тощо. На це зауваження не було звернуто уваги, антиукраїнські публікації, що розпалюють розбрат і ворожнечу, під прикриттям благословення Блаженнішого Митрополита Володимира на сайті не припинилися.
В зв’язку з наведеними фактами, просимо Ваше Високопреосвященство розглянути можливість відкликання предстоятельського благословення від Клубу православних літераторів «Омілія» (omiliya.org) і змусити редакцію сайту повідомити своїх читачів про це.
Вашого Високопреосвященства смиренні послушники:

диякон Рустик Новакович, клирик Київської єпархії

протоієрей Андрій Дудченко, клирик Київської єпархії

протоієрей Віталій Ейсмонт, клирик Овруцької єпархії

протоієрей Віктор Кулигін, клирик Херсонської єпархії

протоієрей Ігор Савва, клирик Запорізької єпархії

протоієрей Богдан Огульчанський, клирик Київської єпархії

протодиякон Миколай Лисенко, клирик Київської єпархії

протодиякон Віктор Мартиненко, прес-секретар Володимир-Волинської єпархії

Tags: майдаун, православие, угкц
Subscribe
promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 12 comments