varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

Вниманию Сопротивления Донбасса, Харькова, Одессы!

На Юго-Востоке Украины открываются полевые офисы ООН.

Полевые офисы ООН

Собирайте и фиксируйте  информацию обо всех нарушениях ваших прав, о преследованиях, о репрессиях, о погромах, о массовых прессованиях в СБУ и милиции и отправляйте в эти полевые офисы. Даже если реального эффекта от этого не будет, никто не сможет сказать, что нет сопротивления, что завезли из Магадана русскоязыных протестующих и т.д. и т.п.

Спасибо за наводку pravoe_org

УПД. 
pravoe_org From: pravoe_org Date: Апрель, 8, 2014 17:00 (местное) (Ссылка)

Як звертатись до ООН щодо порушень прав людини

Як звертатись до ООН щодо порушень прав людини

для того, щоб твердження були розглянуті компетентними органами ООН, повинні бути дотримані певні конкретні вимоги до документації. Тому передавати інформацію, що вважається належною, може бути доцільно через місцеві НУО, які мають досвід документування та подання справ до механізмів ООН з прав людини від імені окремих осіб або груп.

Для оцінки тверджень про порушення прав людини до всіх спеціальних процедур повинна бути надана наступна мінімальна інформація:
• Ідентифікаційні дані про особу (осіб) або організацію (організації), що надають інформацію;
• Повне ім`я осіб, які вважаються постраждалими, їхній вік, стать і місце проживання або походження;
• Якомога детальніші ідентифікаційні дані, (ім`я, вік, стать, місце проживання або походження) у справах, які стосуються групи або громади;
• Дата й місце події (приблизно, якщо точна дата невідома);
• Детальний опис обставин інциденту, протягом якого відбулося можливе порушення;
• Ідентифікаційні дані про підозрюваного порушника (порушників), ім`я (імена), якщо вони відомі, та / або посада / функції, та підозрювані мотиви.
• Де це доречно, необхідно зазначити дії, що були здійснені на національному рівні (наприклад, чи мали місце звернення до органів поліції, чи проводилися розслідування, чи були залучені інші національні органи влади, якою є позиція урядових органів (якщо вона існує);
• Де це доречно, необхідно вказати, чи здійснювалися кроки на міжнародному рівні (наприклад, чи були задіяні інші міжнародні механізми).
• Особисті дані про джерело інформації будуть зберігатися в таємниці. З метою збору інформації для зв`язку деякі відповідальні органи розробили конкретні форми або анкети.

http://www.un.org.ua/ua/information-centre/news/1780


Как узнать про контакты Полевых офисов ООН в городах Украины

- связаться с головным офисом ООН в Украине и уточнить,
Тел.: + 380 44 253 9363 http://www.un.org.ua/ua/contacts/


Tags: права человека, сопротивление
Subscribe

promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments