varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

И про русский язык в Одессе

Небайдужий користувач From: Небайдужий користувач Date: Январь, 11, 2014 01:51 (местное) (Ссылка)

ПРОВОКАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

В Одесі всі суди контролює партія регіонів. Тому, це рішення суд прийняв спеціально на замовлення влади, а кишенькову керовану Свободу влада використала в своїх інтересах. Все це влада зробила, щоб породити ненависть русифікованих жителів Одеси до української мови. Зараз влада буде піаритися, що вона веде боротьбу за російську мову і проти "насильницької" українізації. Хоча зрозуміло, що ніякої загрози російскій мові і російським класам в Одесі не існує і ніколи не існувало. Навпаки, саме українська мова в останній час зокрема в Одесі витісняється з усіх сфер життя. Місцева влада знищує саме українську мову, при чому організовує показові судові вистави, ніби хтосьутискає російську і що вона ця влад захистить російську мову. Тобто, влада партії регіонів буде на цьому піаритися. Таким чином влада хоче збільшити кількість російських класів першоклашок в Одесі, розраховуючи зіграти на почуттях русифікованих Одеситів. По суті пропрезиденстська партія регіонів почала виборчу камапанію. Тепер будуть натравлювати російськомовних на українську мову.

Edited at 2014-01-11 02:00 (local)
(Ответить) (Thread)
     
 
From: odessitka66 Date: Январь, 11, 2014 09:53 (местное) (Ссылка)

Re: ПРОВОКАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

не трынди. до последнего времени в Одессе не были ни одного русского класса ни в одной гимназии, т.е. в учреждениях с углублением и усложнением обучения. так, что не надо свистеть. хочешь ребенка в гимназию - только на украинском и все.
Небайдужий користувач From: Небайдужий користувач Date: Январь, 11, 2014 10:53 (местное) (Ссылка)

Re: ПРОВОКАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

В 2010 році в Одесі було 75 українських шкіл, зараз лишилася лише 1 українська школа ,всі інші русифіковані. Так що не трендіть ви. ПОВТОРЮЮ, НА ВСЮ ОДЕСУ ЛИШИЛАСЯ ОДНА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА №7, і ту на наступний рік можуть задавити.
From: odessitka66 Date: Январь, 11, 2014 12:35 (местное) (Ссылка)

Re: ПРОВОКАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

а русские школы, где бы не изучали укр.яз есть? Нет и никогда не было. А до прошлого года были у нас лицеи и гимназии с хотя бы 1 русским классом? Не было. Сейчас же внесли изменение в уставы школ, где вообще не было русских классов, и теперь по заявлению родителей должны составлять в украинских школах хотябы 1 русский класс. Укр.. яз изучали всегда во все времена во всех школах наравне с украинским. Равное кол-во часов, выпускные экзамены, сочинение и твир - все везде было наравне.
Небайдужий користувач From: Небайдужий користувач Date: Январь, 14, 2014 02:12 (местное) (Ссылка)

Re: ПРОВОКАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

По якому праву повинні відкривати в українських школах російські класи, де таке написано? ЦЕ НАЗИВАЄТЬСЯ РУСИФіКАЦІЯ.
Tags: диалоги, одесса, русофобия, русский язык, свидоминг, язык
Subscribe
promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 71 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →