varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

Майданутый: "Донбасс - гнойник на теле Украины, высасывающий деньги галицийских заробитчан"

vivagor From: vivagor Date: Декабрь, 30, 2013 08:10 (местное) (Ссылка)

Маячня

А скільки Донбас споживає? Проїдає, пропиває, розкрадає? Яка сума дотацій у його вугільну галузь з державного бюджету? Щось мені підказує, тільки одна ця цифра більше 10 мільярдів. Донбас - це гнійник на тілі України. Я це кажу на правах людини, яка тут народилася і живе. Тобто, знає, про що каже. Це перше. І друге. Дотації даються не просто так. Будь-які, гроші, доводиться відробляти. І неважливо - Донбасу вони пішли чи Галичині. Людина, яка отримує гроші, змушена їх відробляти (якщо вона не пенсіонер) - у той чи інший спосіб. Тому перед тим, як бовкнути якусь дурню - раджу спочатку подумати.
rabbit1960 From: rabbit1960 Date: Декабрь, 30, 2013 08:53 (местное) (Ссылка)

Re: Маячня

"Донбас - це гнійник на тілі України" - колючей проволокой будем огораживать? И, чтобы Вас дважды не беспокоить - чем Галиция отрабатывает гроши дотаций? Спасибо.
vivagor From: vivagor Date: Декабрь, 30, 2013 11:09 (местное) (Ссылка)

Re: Маячня

1. Гнійник треба лікувати. Як саме: терапевтично чи хірургічно - інше питання. Але лікувати треба. Якщо не лікувати - буде ганрена. Втім, вона вже є. Тому стоїть питання: встигнемо до загибелі організму чи ні.
2. Як завжди: руками і головою. Принаймні, приїхати у галіційську провінцію приємніше, ніж у будь-яке селище Донбасу. Як і хто працює - видно по будівництву. Як приватних садиб у Західній Україні і Донбасі, так і у капітальному будівництві багатоповерхівок. Узяти у порівняння можна Івано-франківськ і Донецьк. Тільки не загалом, а на душу населення.
П.М. Донбас давно перетворився на гігантський пилосос, який висмоктує гроші з економіки і переганяє їх за кордон, у той час як западенські заробітчани з-за кордону гроші Україну завозять. З цим треба щось робити. До слова, особисто я не проти, якщо Донбас і Крим віддати Росії - нехай Україна спокійно живе. Тільки я щоб встиг звідси уїхати подалі. Як мінімум до Києва.

Tags: диалоги, майдаун, национализм, психиатрия, украинофобия нацюков
Subscribe

promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
  • Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

    Your IP address will be recorded 

  • 88 comments