varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

Еще один список жертв ОУН-УПА

yadocent приводит Еще один список жертв ОУН-УПА
Бориславский район Дрогобычской области

Втрати населення Борислава та Східниці, представників цивільної радянської влади, міліції та „ястребків” під час боїв між ОУН-УПА з серпня 1944 до 1953 рр.

Анісімов Іван Степанович, 1920 р.н., рос., Східниця, механік автоколони V нафтопромислу, вбитий 17.09.1946 р.
Большаков Анатолій Іванович, 1923 р.н., рос., бухгалтер, вбитий 11.11.1951 р.
Баранников Василь Сергійович, 1928 р.н., військовослужбовець в/ч 6427, рос., вбитий 12.09.1049 р.
Бащенк Яків Леонтович, 1905 р.н., інвалід ІІ групи, вбитий 07.09.1945 р.
Бровар Григорій Степанович, 1863 р.н., сторож ІХ нафтопромислу, вбитий 16.07.1946 р.
Булкін Андрій Іванович, 1901 р.н., рос., пшоновар озокеритної шахти, вбитий 21.08.1950 р.
Вільніцький Антон Миколайович, 1905 р.н, білорус, пшоновар озокеритної шахти, повішений 10.11.1947 р.
Вільніцький Георгій Антонович, 1938 р.н., білорус, учень СШ № 3, повішений 10.11.1947 р.
Вірт Осип Михайлович, 1900 р.н., голова профспілки 8 нафтопромислу, вбитий 12.02.1945 р. бійцями ОУН.
[Spoiler (click to open)]Герник Антон, загинув 29 березня 1949 р. в Губичах, згорів у хаті під час бою між бійцями УПА та НКВС.
Герник Марія, загинула 29 березня 1949 р. в Губичах, згоріла у хаті під час бою між бійцями УПА та НКВД.
Журавчак Осип Михайлович, 14.02.1919 р.н., Східниця, вбитий 02.05.1952 р. „ястребками”.
Заліщук Євстахій Михайлович, вбитий „ястребками” в листопаді 1945 р.
Івасечко Михайло Михайлович, 1926 р.н., укр., вбитий 14.04.1947 р.
Ільків Степан Васильович, 1939 р.н., укр., вбитий гранатою 07.07.1949 р.
Калантась Олександр Іванович, 1910 р.н., восковар озокеритової шахти, повішений.
Каторчин Микола Олексійович, 1904 р.н., рос., гол. бухгалтер, вбитий 31.06.1949 р.
Кірч Михайло Панькович,1916 р.н., укр., пом. оператора ІХ нафтопромислу, вбитий бійцями УПА 30.08.1946 р.
Клепач Микола Іванович, 1929 р.н., укр., вбитий 29.07.1948 р.
Коваль Андрій Базильович, 1900 р.н., с. Східниця, поляк, водій V нафтопромислу, вбитий пострілом 16.11.1945 р.
Коновалова Діаса Григорівна, 1924 р.н., рос., вбита 25.05.1945 р.
Королишин Степан Іванович, 1920 р.н., укр., міліціонер, вбитий 13.12.1947 р.
Коцко Володимир Степанович, 1926 р.н., нач. Комунгоспу, вбитий бійцями УПА 16.01.1946 р.
Коцко Броніслава Теодорівна, 1927 р.н., вбита бійцями УПА 16.01.1946 р.
Кравцева Катерина Іванівна, 1904 р.н., рос., вбита бійцями УПА 19.02.1947 р.
Кравцева Елена Миколаївна, 1930 р.н., рос., вбита бійцями УПА 19.02.1947 р.
Кудрявцев Дмитро Іванович, 1095 р.н., рос., заготівельник, вбитий бійцями УПА 07.08.1947 р.
Кулинич Анна Петрівна, 1925 р.н., укр., померла від поранення в голову 09.09.1945 р.
Кунців М., оператор 1-го нафтопромислу, повішений в квітні 1946 р.
Кунців Богдан, син Кунціва М., повішений в квітні 1946 р.
Кунців – дружина Кунціва М., вбита в квітні 1946 р.
Кутковський Осип Михайлович, 1889 р.н., інженер 2-го нафтопромислу, вбитий 13.04.1945 р.
Кутковська Марія Станіславівна, 1904 р.н., вбита 13.04.1945 р.
Кутковський Юліан Осипович, 1931 р.н., вбитий 13.04.1945 р.
Кушнір Євген Андрійович, 1925 р.н., боєць ВОХР, вбитий під час виборів 18.12.1947 р.
Кушнір Євген Андрійович, 1925 р.н., укр., боєць ВОХР, вбитий під час виборів 18.12.1947 р.
Лабанців Ілько Іванович, 1920 р.н., вбитий у 1944 р.
Лейбич Микола Григорович, 1896 р.н., укр., охоронник ВОХР, вбитий 20.12.1945 р.
Лейбич Федір Григорович, 1914 р.н., укр., начальник охорони „Укрнафта”, вбитий бійцями УПА 22.10.1946 р.
Лейбич Олена Іванівна, 1914 р.н., укр., вбита бійцями УПА 22.10.1946 р.
Лесюк Стах, 1903 р.н., смт Східниця, вбитий у 1944 р.
Лесюк Михайло, 1919 р.н., смт Східниця, вбитий у 1944 р.
Лігарські Франц Осипович, 1882 р.н., поляк, коваль, вбитий 03.09.1945 р.
Логут Андрій Теодорович, 1898 р.н., поляк, майстер-прораб контори буріння, вбитий 24.05.1945 р.
Лучінській Василь Петрович, 1910 р.н., рос., секретар обкому профспілки повішений 23.07.1948 р.
Луців Михайло Григорович, 1904 р.н., укр., оператор ІІ нафтопромислу, вбитий 16.07.1947 р.
Луців Розалія Артемівна, 1906 р.н., укр., домогосподарка, вбита 16.07.1947 р.
Луців Богдан Михайлович, 1931 р.н., укр., учень, вбитий 16.07.1947 р.
Мазур Василь Іванович, 1896 р.н., укр., Східниця, моторист V нафтопромислу, помер від вогнепальної рани 1945 р.
Мазуренко Семен Лукич, 1924 р.н., Східниця, укр., водій V нафтопромислу, вбитий 12.07.1947 р.
Майхрович Мечислав Олександрович, 1925 р.н., поляк, пом. бурильника VІІІ нафтопромислу, помер від поранення 11.05.1945 р.
Малуш Михайло Отаназович, 1915 р.н., укр., робітник контори буріння, вбитий 12.01.1946 р.
Марич Михайло Іванович, 1903 р.н., поляк, дестиляторщик, вбитий 03.01.1945 р.
Марухно Марія Йосипівна, 1928 р.н., укр., боєць 262 загону ВОХР, вбита 26.07.1948 р.
Матковський Роман Осипович, 1916 р.н., укр., електромонтер електростанції, вбитий 05.05.1945 р.
Михаць Магда Якубівна, 1914 р.н., трагічно загинула літом 1947 р.
Мойсевич Федір Олександрович, 1923 р.н., оператор ІХ нафтопромислу, укр., вбитий 23.01.1951 р.
Мотовиляк Ярослав Степанович, 1940 р.н., укр., вбитий 10.02.1949 р.
Начас Іван Назарович, 1925 р.н, смт Східниця, задушений 07.06.1947 р.
Онишків Ольга, 1898 р.н., смт Східниця, загинула 21.04.1945 р.
Орещенков Леонід Федорович, 1919 р.н., рос., помер від вогнепальної рани 25.08.1947 р.
Паперковський Едвард (Paperkowski Edward), 1899 р.н., Східниця, загинув 21.04.1945 р.
Пелехач Любомира Василівна, 1926 р.н., укр., вбита 26.02.1946 р.
Перешчна Віра Дмитрівна, 1922 р.н., рос., домогосподарка, вбита 09.09.1947 р.
Пинах Адам Юркович, 1931 р.н., поляк, вбитий осколками гранати 03.03.1945 р.
Підгурська Марія Андріївна, 1897 р.н., полька, різноробоча, застрілена 25.05.1945 р.
Пітровський В’ячеслав Владиславович, 1930 р., поляк, вбитий 08.10.1944 р.
Помірковський Едвард, Східниця, поляк, вбитий бійцями ОУН-УПА.
Помірковська, дружина Едварда, полячка, Східниця, вбита бійцями ОУН-УПА.
Попович Тадей Петрович, 1920 р.н., поляк, начальник друкарського цеху в друкарні, вбитий біцями УПА 29.06.1947 р.
Прокопик Микола Іванович, 1927 р.н., слюсар рудоуправління, помер (вбитий) вогнепальною зброєю 1952 р.
Прохонік Микола Іванович, 1927 р.н., укр., слюсар рудоуправління, вбитий 13.01.1952 р.
Ражева Лідія Миколаївна, 1924 р.н., рос., секретар енергокомбінату, померла від пострілу в голову 09.09.1945 р.
Рогуля Володимир Сергійович, 1925 р.н., рос., військовослужбовець в/ч 6427, вбитий через повішення 12.09.1949 р.
Сидоренко Іван Якович, дільничий, уповноважений 1 загону міліції, вбитий бійцями УПА, 04.07.1947 р.
Слободянюк Володимир Іванович, 1930 р.н., укр., охоронник, повішений 5.10.1947 р.
Смушкевич Кароль Іванович, 1880 р.н., поляк, сторож ІV нафтопромислу, убитий 22.11.1945 р.
Сьлєнчко Анеля Байтазаровна, 1922 р.н., полька, домогосподарка, вбита 18.01.1945 р.
Титикайло Юзефа Григорівна, 1931 р.н., учениця, убита невідомими, 22.10.1947 р.
Тлустий Фелікс Андрійович, 1921р.н., укр, робітник товарної кантори, повішений 08.05.1948 р.
Тузиченко Микола Олександрович, 1912 р.н., укр., опер. працівник МВД, убитий бійцями УПА 07.08.1949 р.
Ураєв Леонід Іванович, 1921 р.н., рос., робітник лісопильного заводу, вбитий 31.01.1946 р.
Чернов Микола Іванович, 1921 р.н., судовий виконавець, рос., убитий бійцями УПА 16.07.1946 р.
Черепанов Петро Федорович, 1908 р.н., начальник лісопункту в Тустановичах, убитий бійцями УПА 12.06.1946 р.
Чередниченко Степан Григорович, 1909 р.н., начальник 1-го відділу міліції, убитий бійцями УПА 16.01 1946 р.
Чешифиян Микола Данилович, 1922 р.н., укр., стрілок 263 загону ВОХР, убитий 15.07.1949 р.
Шерерт Зігмунд, Східниця, поляк, вбитий бійцями ОУН-УПА.
Шерерт, Східниця, дружина Зігмунда, вбита бійцями ОУН.-УПА.
Шерерт, Східниця, дитина Зигмунда, вбита бійцями ОУН-УПА.
Шимейко Семен Якубович, 1891р.н., укр., бригадир VІІІ нафтопромислу, вбитий 02.02.1945 р.
Шикета Микола Онуфрович, 1909 р.н., укр., гірник, убитий 13.11.1949 р.
Фаєк Іван Іванович, 1900 р.н., голова обкому профспілок нафтової промисловості, поляк, убитий бійцями УПА 10.08.1945 р.
Федорченко Василь Васильович, 1920 р.н., укр., вчитель ремесленого училища № 4, вбитий 21.08.1945 р.
Філібрович Михало Броніславович, 1902 р.н., поляк, пом. бурильника, вбитий 17.01.1946 р.
Яценко Микола Іванович, рос., боєць 262 загону ВОХР, убитий 03.07.1948 р.


Источник: Р.Тарнавський, О.Микулич. «Книга пам’яті бориславців та східничан». – Дрогобич, 2004

Tags: геноцид, оун-упа
Subscribe
promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments