varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

Какой жЫр!

Какой жЫр!

Приходит ко мне в блог - к украиноязычной украинке, русскоязычный человек с ФИО Руслан Ульянов и на плохом украинском языке (сразу видно, что ему приходится переводить с родного на украинский)и начинает обвинять меня в том, что по вине меня и других русских "и иже с ними" он находится на маргинесе культурной и иной жизни, выплескивает других своих демонов меншовартості, объясняет, что перешел с родного на украинский, чтобы проявить свое презрение к русским и отправляет меня "и иже с ними" с нашей родины в Россию!

Какая замечательная смесь стокгольмского синдрома, конформизма и комплекса неполноценности!Цитата
Ruslan Ulyanov From: Ruslan Ulyanov Date: Сентябрь, 6, 2013 11:14 (местное) (Ссылка)

"не професіонал"

До 40 років в побуті за радянською ще традицією я особисто був російськомовним, закінчив російськомовну школу на Полтавщині. Вже 3 роки у нас вся родина ( і дружина, і двоє дітей) - виключно україномовні, до цього рішення ми прийшли самостійно та за покликом серця. Я особисто маю дві вищі освіти: технічну та гуманітарну провідного юридичного навчального закладу, викладав в університеті кілька років, дружина - має диплом з відзнакою юридичного факультету Київського національного університету, ми обидва - доволі успішні та знані адвокати, крім російської ще знаємо та вільно володіємо кількома мовами.
Щиро та обгрунтовано вважаємо, що повзуча русифікація, яка мала місце при совєтах - то був тяжкий злочин комуністів проти самобутньої культури.
Чому ви, "росіяни та іжє з ними", вважаєте, що, наприклад, я та моя дружина за ознакою україномовності не професіонали або люди другого сорту або знаходимось на маргінесі культурного або іншого життя? У вас є для цього будь-які підстави або аргументи?
Мені здається, що саме агресивні та лайливі українофоби виглядають на тлі спокійних та впевнених в собі українців такими, що потребують лише співчуття та професійної допомоги психологів.
Як би ви не біснувались, майбутнє все одно буде за нами, бо українська мова це, проміж іншого, і вияв зневаги до ваших російських цінностей: нетерпимості, агресивності, шовінізму, культу грубої сили, зневаги один до одного.
Чому б вам не залишити нас, українців. в спокої та не зайнятись наведенням ладу у себе вдома, в Росії?
(Ответить) (Parent) (Thread)
отпечатано комментоксероксомTags: з дуба впалы, майдаун, палата № 6, русофобия, свидоминг
Subscribe

promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 25 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →