varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

Андрей Ильенко: Украина существует благодаря Волынской резне, устроенной ОУН


Цитата

[info]olkash
2009-10-01 02:21 pm UTC (ссылка)
Хм, коли я чую про хижий капіталізм та соц справедливість то чомусь в уяві випливає якийсь обділений бажанням працювати дрочер-борець. Ви коли-небудь шукали працівників? Безробітних прірва, а працювати не горять, краще жалітись. Тут корінь зла соціальної справедливості, на таких зіграли більшовики свого часу. Перевіреним шляхом йдете?

(Ответить) (Уровень выше)(Ветвь дискуссии)


[info]deschenko
2009-10-01 02:28 pm UTC (ссылка)
Жаль, мені прикро за вашу уяву. Спробуйте відійти від штампів. Детальніше про питання капіталізму і соціальної справедливості можу порадити вам почитати тут - http://www.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/011082/

Ми йдемо перевіреним шляхом, тільки не більшовицьким, а шляхом тієї ж ОУН. Почитайте Ярослава Стецька, зокрема працю "Дві революції".

(Ответить) (Уровень выше)(Ветвь дискуссии)


[info]olkash
2009-10-01 02:33 pm UTC (ссылка)
Та чому ж за уяву, ви зайдіть в мій жж та почитайте коментарі поцанчиків з нацальянсу. Я не хочу таких правих і таких революцій, тому що це буде чергова диктатура і колгоспи на новий лад. Який в ОУН може бути перевірений шлях? Де успішна революція під приводом ОУН? Відійдіть вже від націоналізму 30-х, придумайте щось нове і актуальне.
Чим більше я вивчаю українських правих тим більше впевнююсь в їхній "лівості" та популізмі. Справжні праві вже б не одне авто спалили та крові відерко-друге пустили. А так це просто галімий популізм.

(Ответить) (Уровень выше)(Ветвь дискуссии)


[info]deschenko
2009-10-01 02:43 pm UTC (ссылка)
ОУН свою війну виграла і завдання виконала. І не одне. Зокрема виграла українсько-польську війну 1943 року (завдяки ній сьогодні ми маємо Західну Україну в складі Україні). Якщо б не ОУН, традиція української державності була б перервана і не відомо, чи існувала б сьогодні Україні хоча б в такому стані, як зараз.

Ми і продукуємо нове і актуальне, бо пережовувати в черговий раз нацдемівські та справжністські соплі нема ані сенсу, ані бажання.

Шановний, акції прямої дії зазвичай є анонімними і здійснюють їх невідомі патріоти. Вам пояснити чому чи ви самі здогадуєтесь?

(Ответить) (Уровень выше)(Ветвь дискуссии)


[info]olkash
2009-10-01 02:48 pm UTC (ссылка)
Ну не бачу я нового та актуального, тим більше ви самі ж говорите про шлях ОУН. Ціль ОУН Незалежна Україна досягнуто. Тепер треба навести лад, а не робити чергову революцію з терором.
Анонімні невідомі патріоти? Поки не застрелять хоч одного політика я не віритиму в їхнє існування взагалі. Так гарно можна запалювати вогонь у власних та чужих душах, але діяти згідно тих програм у всіх "очко жим-жим". А то в педиків шашкою кинуть, то щось підпалять. Але ж які борцуни, ммммм.

(Ответить) (Уровень выше)


отпечатано комментоксероксом

Tags: опг "свобода", оун, польша
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo varjag_2007 сентябрь 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 15 comments