varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

И в нацистской семье бывают ссоры :)

В "благородном семестве" украинских нацистов ссора :)
Абыженные тем, что поддержанная другими нацюками ОПГ "Свобода" "кинула"  своих политических единомышленников, "патриоты Украины" и прочие, не к ночи будь помянуты", укрорэмовцы и прочие штурмовики , высказывают свои претензии штатному юристу ОПГ "Сволоты", припоминая грехи перед теми, кто составил основу успеха сволотовцев на выборах:

Ганна Сінькова · (та, что жарила яишницу на Вечном огне)
6 ч. назад ·

Рука не здригнеться:
намахнути ДВА мільйони українців "єдиною силою українців"
провести ТРИДЦЯТЬ СІМ дармоїдів в парламент
пообіцяти витягти ВСІХ політв’язнів
з ТРЬОХ в’язнів Патріоту України
підписати поруки на ДВОХ
ОДНОГО з невинно ув’язнених патріотів вони нібито не вважають політв’язнем, а тому і підтримувати не вважають за потрібне
зате ТИМОШЕНКО, яка завжди обкладала "єдиних" х*ями - побігли підтримувати і брати на поруки аж бігом
з ТРИДЦЯТИ СЕМИ поруки підписало СІМНАДЦЯТЬ
з СІМНАДЦЯТИ прийшло на суд аж ДВА
з ДВОХ проявили якусь активність на суді (хоч би цирк типу бійки з Табаловими розіграли) аж НУЛЬ

Мене часто питають, чого оце я так останнім часом ставлюся до Свободи. Так от: свого часу я стільки народу загітувала за цю політичну силу, що мені скоро вуха відваляться горіти від сорому перед ними.
Вся діяльність Свободи в парламенті на найближчі 5 років - елементарно прогнозується: свої два робочі дні на місяць публіка буде або ганятися за Табаловими і тому подібними Ханенками. або пилятиме паркани, від чого до програмних засад Свободи і до свободи політв’язнів як до неба рачки. можна десять років вносити законопроекти про скасування двомовного закону, але це не змінить ситуацію для тих сил, які кучненько-дружненько здриснули з-під українського дому на третій-четвертий день протестів.

кожен може обирати для себе межу приниження. але я дуже раджу Патріоту України припинити це робити і уникати будь-яких подачок від партії яка:
причетна до ув’язнення Мосійчука
причетна до ув’язнення Однороженка
могла витягти Бевза, але затягнувши його в партію дала йому знущальне 2ге з кінця місце

не брати подачок, просто тому, що коли нашими маргінальними силами хлопців таки буде звільнено - не хочеться дякувати тим хто їх, хлопців, посадив, робив усе аби їх не випустили, або саботував процес..

[Нажмите, чтобы прочитать комментарии абыженных в лучших чувствах "побратимов". особенно интеерсны ответы штатного адвоката ОПГ Свободы, а также пикантсные подробности некоторых земельных бизнес-операций некоторых сволотовцев :)]
 • Artem Hrisanov Ганно не зрозуміло, ти що критикуеш Свободу,,,,, \ але за Що ,,
 • Микола Шевченко Ганна круто, та дуже безкомпромісно. Я так само трохі насторожився , давайте почекаєм пару місяців, а після зробимо висновки.
 • Сергій Осадчий Крім Васильківських є ще три Харківських і один Херсонський
 • Igor Krivoruchko Політв*язні з Харкова:
  http://sna.in.ua/?tag=harkivska-sprava
 • Сергій Коваленко Ну, з огляду на принципи формування корпусу помічників вони і справді не збираються до чогось серйозного братися. Все як у всіх: свої фунціонери, яких тепер можна утримувати за рахунок платників податків, родичі, друзі. Це я до того, що тут деякі мені доводили, що може самі депутати-свободівці і не дуже, так помічників кваліфікованих візьмуть. Не судилося...
 • Сергій Коваленко Та й чого від них можна було сподіватися? Бенюк - націоналіст. Не смішно хіба? Вже б і Хостікоєва туди записали та інших Сумських. Хіба це націоналістичне середовище? Ну про Ханенка зрозуміло. Про Швайку також. Історію Гелевея недавно почитав. Вельми "потішився". Знав, що він гроші дає, а коли дізнався про те, звідки він їх брав і як, то якось не по собі стало. А що ми знаємо про інших депутатів-свободівців? Їх "перевага" лише у тому, що вони "нові" і про них ніхто нічого не знає. А починаєш приглядатися: так, каламуть якась.

  Сергій Коваленко Економічна програма у них абсолютно совкова. Скрізь і над усім - держава. Се б то - чиновник. Ми все це вже проходили. Ну й тим більше: кадри де? Хто в них керуватиме міністерством промислової політики, наприклад? Мохник чи Михальчишин? а міністерством оборони? хто там найвойовничіший? знову Михальчишин. Поведе бандерівські полки у наступ на Донбас. Ну на міністерство охорони здоров'я у них хоч греблю гати. Але реально - тільки Ханенко. Треба ж довершити розпочату справу Охматдиту. Та й поставки палених ліків до державних аптек - ласий шмат. Тягнибоку то не треба. Він більше вже готову готівку поважає. Такому шлях один - у Президенти. А організація ланцюжків гроші-товар-гроші - для шісток. Не царська то справа.
 • Олег Бондарчук Аня, чим ти не задоволена? Тебе з СІЗО витягнули. Чи ти хочеш що б за 3 дні пленарних засідань роботи в опозиції, з яких 2 дні це були бійки, витягнули всіх політ в'язнів? По-перше, у опозиції немає таких повноважень, бо ми не виконавча влада. Але за той короткий час Свобода зробила більше ніж вся опозиція у ВР 6 скликання. В перший же день спиляли паркан і там вже вільно можна ходити. Дали по шиї тушкам і вигнали їх із зали засідань. Не побоялися бійців ПР Тадеєва і Волкова і дали їм гідну відсіч. Змусили ПР погодитись на особисте голосування. Скажи мені коли влада з опозицією йшла на такий компроміс? Свобода своєю безкомпромісною позицією змусила владу рахуватися з нами, бо ми не тримаємось за депутатство і посади. Ми можемо піти на перевибори хоч завтра.
 • Олег Бондарчук З приводу Патріоту України, то не потрібно гнати пургу і робити з них не винних патріотів, що постраждали за ідею. Їх антисвободівська позиція на місцевих виборах і співпраця з владою у Василькові і в Харкові, в тому числі з побиттям наших активістів повернулось їм бумерангом. Мені їх зовсім не шкода.
 • Сергій Коваленко Ну так. Свободівці сунулися на не ними організовану у Харкові акцію задля піару за чужий рахунок, отримали по голові і побігли до мєнтів доноси строчити...
 • Сергій Коваленко Бути проти Свободи - це хіба бути на боці "влади"? дивна логіка...
 • Igor Krivoruchko Бондарчук, яка "антисвободівська позиція"? В пості нам закидають інше.
  А постражадли вони дійсно за ідею, бо стоять на правих позиціях без огляду на практичну вигоду і особисті образи.
  А с приводу того що непобоялись Тадеєва та Волкова... Взагалі-то
  треба було щоб боялись вони!
  І взагалі-то один із "співпрацюючих з владою" нині член Свободи. Якось нескладно виходить. поясни, бо не розумію де істина. Чи всі працювали, а член Свободи ні?
 • Ігор Мосійчук А чому нiхто не говорить, що в 2010 ПУ вело переговори з Свободою, щодо спiльноi участi у мiсцевых выборах у Васильковi i Харковi. Cвобода вiдморозилась, натомiсть у Васильковi Ханенко тiсно спiвпрацював з комунiстами. Пане Бондарчук патрiотам полiтвязням не потрiбна Ваша жалiсть але коли СБУ чи МВС пiдкине особисто Вам зброю чи наркотики патрiоти нiколи не повторять Вашi слова про жалiсть.
 • Сергій Коваленко І знову цей свободівець Ханенко. Охматдит намагався приватизувати, з комуністами співпрацює, церквам Московського патріархату сприяє. Орденом від нього нагороджений. І при цьому всьому - націоналіст. Чи не надто він широких поглядів?

 • Поскольку весь диалог слишком объемный для ЖЖ, даю скрин, увеличение по клику:
  FireShot Screen Capture #1722 - '(91) Рука не___' - www_facebook_com_lisitsia_posts_581383495225028 Синькова
И это хорошо, что ссорятся уже за шкуру не убитого медведя!


Tags: криминал, неонацизм, украина, финансы
Subscribe

promo varjag_2007 сентябрь 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments