varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

Про уродов с Укропедии

Не варто плутати з Велика Вітчизняна війна.
Німе́цько-радя́нська війна́[1][2][3] (також наци́стсько-радя́нська війна́[4]) — збройний конфлікт між Німеччиною та СРСР, що тривав з 22 червня 1941 року по 9 травня 1945 року. Складова Східноєвропейського театру воєнних дій Другої світової війни. В німецькій історіографії отримала назву Східного фронту (нім. Ostfront), а в радянській — Великої Вітчизняної війни (рос. Великая Отечественная война). У конфлікті на боці Німеччини виступили Італія, Угорщина, Румунія, Хорватія, Болгарія, Словаччина і Фінляндія.

Німецько-радянській війні передувала змова СРСР і Німеччини щодо розподілу Східної Європи та Балкан. Протягом 1939 — першої половини 1941 років обидві держави ліквідували Польщу, країни Прибалтики, а також балканські держави. СРСР та Німеччина отримали спільні кордони, а також привід для наступу на сусіда для «звільнення» завойованих ним територій.


Нет, каковы уроды!
И после этого кто-то будет называть Википедию объективным источником информации"!
И кое-кого в качестве ликвидации последствий пакта Молотова-Риббентропа точно надо вернуть собственнику этих отобранных и незаконно удерживаемых Украиной земель!

Tags: мифотворчество, национализм, уроды
Subscribe

promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 12 comments