varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

"Свидомые" комиксы про убийство Степана Бандеры для наших детей

В прошлом году СУМ в рамках проекта "Наша спадщина", курируемого фондом "Украина 3000" и Екатериной Ющенко издала первую партию "свидомых" картинок для наших детей, получивших известность как "комиксы об УПА". По словам активистов это издание за год четырежды переиздавалось общим тиражом 22 тыс. экз., что для Украины очень много (сколько выпущено в обход налоговых органов, умолчим). В этом году вышла вторая порция такого  дерьма "наследия. 30 сентября состоялась презентация комиксов... об убийстве Степана Бандеры.

NO COMMENTS!
Спілка Української Молоді в Україні (СУМ в Україні) , видала для дітей книгу в стилі «комікс», про організацію вбивства Провідника ОУН Степана Бандери «Вбивства з наказу КГБ».

Книга-комікс «Вбивства з наказу КГБ» Книга-комікс «Вбивства з наказу КГБ»

У 2007 році, завдяки нашій ініціативі, здійснено перевидання книги-історії в малюнках «Україна в боротьбі» (відома, як «комікси про УПА»). Це видання викликало резонансне зацікавлення в ЗМІ та громадськості й лише за один рік пережило чотири перевидання українською та російською мовами із загальним накладом 22 тисячі примірників.

Книга-комікс «Вбивства з наказу КГБ» Книга-комікс «Вбивства з наказу КГБ»

    У вересні 2008 року видано нову книгу - «Вбивства з наказу КГБ», в якій на основі реальної історії оповідається про підготовку та реалізацію замаху на життя Провідника ОУН Степана Бандери. Вперше «Вбивства з наказу КГБ» публікувалося у 1978 році в журналі «Крилаті», який видає Світова Управа СУМ. Автором текстів став довголітній голова Центральної Управи СУМ та редактор "Крилатих" Омелян Коваль. Майстерне виконання зображень належить бельгійському художнику, який підписувався "Нептун".

Книга-комікс «Вбивства з наказу КГБ» Книга-комікс «Вбивства з наказу КГБ»

    Віримо, що дане видання приверну увагу громадськості до постаті Провідника ОУН Степана Бандери, ювілеї якого вшановуватимуться в 2009 році – 100 років з дня народження (1 січня 1909) та 50 років з дня смерті (15 жовтня 1959).

Книга-комікс «Вбивства з наказу КГБ» Книга-комікс «Вбивства з наказу КГБ»

    В додатку подано «Слово на суді», яке виголосила Наталка Бандера – старша донька Провідника на суді над убивцею в Карлсруе (Німеччина) та коротка фото-біографія Степана Бандери, яка надана архівом Центру досліджень визвольного руху.

    За три тижні «Вбивства з наказу КГБ» було видано двома накладами по дві тисячі книг кожний.

Что интересно, информация об этом молниеносно появилась на только на националистических сайтах, но и на образовательном портале

Tags: бандера, информационные войны, манипуляция сознанием, национализм, фашизм, школа
Subscribe

promo varjag_2007 сентябрь 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 57 comments