varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

...И до украинизации последнего Вани!– Пани Фарион, вот как только вы стали депутатом…

– Попрошу говорити до мене українською мовою!

– А мне удобно на русском, вы разве русский не понимаете? Хочу видеть, как вы будете вводить обещанные штрафы за использование русского языка!

– А ми не будемо вводити штрафи за російську мову! Ми будемо підтримувати українську мову! Будемо вносити зміни в законодавство, яке обмежує функціонування української мови в інформаційному просторі, яке обмежує українську мову у судовій практиці, в освітній системі. Російська мова тут ні до чого! Ми працюємо на підтримку української мови.

– А ведь грозились… Я так понимаю, если к вам обращаются на русском, будете просто игнорировать?

– Слухайте, це Верховна Рада Ук-ра-ї-ни! Ви собі уявляєте, що в Англії підходить кореспондент і французькою мовою щось запитує у депутата? Як на це реагує депутат?

– Украина и Россия -- это не Англия с Францией. В таком случае, нужно пользоваться услугами переводчика…

– Напевно, але ж бачите, я вам наразі відповідаю на запитання! Але я дуже хочу, щоб ви шанували мою мову! А як я приїду до Росії, то у їхній думі я, напевно, говоритиму російською. А у себе я говорю своєю мовою, тим паче, я -- представник 70 тисяч виборців, які абсолютно не поділяють двомовності в Україні!

– А вы согласны с тем, что вы – представитель явного меньшинства избирателей?

– Ну і що? Ця країна називається Україна і титульна нація тут українська! Вона є осередок розвитку цієї держави, а російська мова прийшла на терени моєї держави як мова окупації ще у 1657 році!

– А что делать тем, кто не причисляет себя к титульной нации?

– Інтегруватись в українське суспільство! Знати нашу мову, нашу культуру, шанувати наші традиції, дуже добре вивчити нашу Конституцію і працювати на розбудову нашої держави. Тоді ми тиснемо руку і будуємо спільний дім!

А что будем делать с русскоязычными именами? Ну, там Лиза, Петя, Ваня?

– Нехай собі куплять довідник з української мови і вивчать форми імен! А якщо українець каже «типа, короче, вообще» -- це правильно? Неправильно!!! Стьопа, Фєдя, Ваня -- це не українські форми імен! Це я вам кажу не як політик, а як український філолог!

– Пани Фарион, а как вы прокомментируете тот факт, что проект «Национальной Конституции Украины», разработанный «Свободой» и утвержденный ее съездом, эксперты за пределами Украины назвали, цитирую «первым проектом откровенно нацистской конституции на постсоветском пространстве»? (fraza.ua)

– Хто? Хто це визнав?

– Эксперты, специалисты по конституционному праву, в частности, это Балтийский исследовательский центр Международного института новейших государств…

– Абсурд! Такі експерти не є для мене ні авторитетом, ні поважними людьми! І я не коментую думок непрофесіоналів! Мені тільки дуже сумно, що вони так оцінюють таку глибочезну працю доктора юридичних наук, професора Київського університету! Моя бабця в таких випадках казала «коза б із того сміялась».

– Как вы считаете, сегодня ваши коллеги из «Свободы» вели себя на открытии новой сессии достойно, адекватно?

– Блискуче! Це тільки початок нашої поведінки!
Источник

Может, пускай Фарион для начала украинизирует свою фамилию и начнет называться, как и положено - Интриган, а не Фарион?

Tags: идентичность, опг "свобода", язык
Subscribe

promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 119 comments