varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

Во Львове установят памятник новорожденным, замученным кровавым НКВД

У Львові встановлять пам’ятник дітям, замордованим НКВС у тюрмах міста у 1950-1951 роках. Меморіал планують відкрити на Янівському цвинтарі на полі №50, на місці поховання 29 дітей. Сьогодні тут встановлено березовий хрест.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Безневинно замордовані діти захороненні на полях №№46,48,50 Янівського кладовища. Їх вбили у тюрмі №2 на вулиці Замарстинівській та №4 (в’язниця "Бригітки").

"Діти, чиї матері перебували під слідством чи під підозрою, були замордовані комуністичним НКВС. Так комуністична влада намагалася отримати необхідні дані. Сьогодні можна назвати цифру – 29 немовлят, віком від одного дня до 2 рочків, яких забирали із пологового будинку. Цих дітей таємно вивезли та закопали (живцем?, berdychevsky) на віддаленому полі №50 Янівського кладовища", – зазначив голова Львівського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих Петро Франко

Розглянувши звернення Львівського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих, виконавчий комітет Львівської міської ради вирішив відновити братську могилу.

Надгробний пам’ятник розробив скульптор Ю.Савка.

Також оголошено проведення конкурсу на встановлення меморіалу. За оцінкою художньої ради ТзОВ "Львівська фабрика мистецтв", вартість виготовлення пам’ятника становить 115 тисяч гривень, не враховуючи затрат на проведення суміжних робіт.

Відтак, робоча комісія запропонувала визначити замовником на придбання та встановлення пам’ятника ЛКП "Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг" та виділити для цього з міського бюджету 177,25 тис. грн.
http://zaxid.net/newsua/2011/2/2/100859/

==========================

Представил себе картину, ога. НКВДисты прямо из роддома (кстати, что там делали дети "до 2 рочків"?) забирают новорожденных и растреливают их из пистолетов. АдЪ!!!

Что касается выделенной суммы, то это явно опечатка. Или ноль забыли доставить, или запятую не там поставили.

Tags: антикоммунизм, з дуба впалы, коррупция, львов, национализм, палата № 6
Subscribe
promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 12 comments