varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

Националисты: Волынскую резню устроил Эрих Кох по заданию Москвы

Агент tertiaroma   доносит из Одессы, что Из резолюции "Просвиты": рейхскомиссар Украины Эрих Кох - агент Москвы
2 червня 2010 року в Одесі в конференц-залі товариства "Просвіта" відбувся круглий стіл на тему: "Волинська трагедія: правда та історичні міфи". Організаторами виступили одеське обласне об’єднання ВУТ "Просвіта" ім. Т. Шевченка, одеське відділення Союзу поляків в Україні ім. А. Міцкевича, Інститут національних інтересів. Серед учасників історики, політичні, громадські та релігійні діячі, зокрема Тадеуш Залуцький (голова Одеського відділення Спілки поляків в Україні), Олександр Степанченко (голова обласної "Просвіти"), Павло Кириленко (лідер Одеської ВО "Свобода" представники Української Православної Церкви Київського Патріархату, римо-католицької Церкви) та ін. [...]

По закінченні була ухвалена резолюція, в якій, зокрема, йдеться: "Події на Волині 1943-1944рр. є сумною та трагічною сторінкою українсько-польських відносин. Загибель тисяч людей під час цього жахливого конфлікту є наслідком цілеспрямованої провокації організованої рейхскомісаром України Еріхом Кохом, який однаково ненавидів як українців, так і поляків. Існують серйозні підстави вважати Коха слугою двох панів: нацистської Німеччини та комуністичної Москви. Його людожерська філософія сформульована в одному реченні: "Нам треба домогтися, щоб поляк при зустрічі з українцем, хотів його вбити, і щоб українець, побачивши поляка, хотів його вбити". Саме на його совісті, та совісті його господарів лежить кров жертв Волинської трагедії.

Українці та поляки Одеси засудили українофобську виставку Вадима Колесніченка

Интересно, что жители украинского "пьемонта", объявившие себя передним флангом украинской государственности, воспитателями украинской "биомассы", в неудобные для себя моменты объявляют биомассой самих себя. И не только себя, а всех тех, с кем они сотрудничали и кому подчинялись, например, немецко-фашистких главарей. Что только не сделаешь для реабилитация самих себя и своих соратников! Как пел Карабас-Барабас в известном советском детском фильме? "Я готов унизиться, чтобы к заветной цели немножечко приблизиться".

Для иллюстрации деяний бандеровских "немовлят" на Волыни можно привести хотя бы этот отчет полевого командира с соской во рту.

“Уночі з 3-4 лютого відділ Сіроманців провів акцію пімсти проти польського села Ганачів п[овіт] Перемишляни. Вбито понад 180 ляхів, поранено коло 200, решта згоріла у вогні. Село спалено у 80%. Уціліли лише муровані будинки і костел. Ляшня чинила запеклий опір. [...]. Ми не зазнали людських втрат” [33]. А ось фрагмент іншого звіту: “Уночі 10 IV 44 боївка у складі 25 чоловік провела ліквідацію польського села Зади, що було покаранням за доноси місцевих поляків [оригінал доносу в Гестапо у Дрогобичі посідаю у своїх руках] на українських громадян. Акція почалася о годині 23.30 оточенням села з чотирьох сторін, водночас п’ята група увійшла на чолі з командиром боївки у центр села. [...] Жінок і дітей залишено. [...] Всі групи, що оточували село [...], вичищали визначені хати. Були випадки чинного опору з боку жінок, які ліквідовано [5]. Коли з усіх сторін підпалювано село, поляки стали вибігати з хат і розмовляти українською мовою. На запитання командира, чи вони українці, вони почали кричати „Jesteśmy Polakami z krwi i kości”. Óсіх на місці ліквідовано. Найбільше захищався учитель – поляк [Бадецький] та його дві дочки, одна з яких [...] кричала: “Tatusiu nie bój się. Rusini nas mordują, ale i na nich przyjdzie czas. Polski naród pomści naszą śmierć. Niech przepadnie Ukraina”. Çастрелено їх, а вчителя двічі поранено, і він рятувався втечею. Акцію завершено о 2.30 ранком. Спалено всі польські господарства [52], школу, сільське правління. Вбито 30 мужчин, 5 жінок [під час чинного опору]. Невідома кількість мужчин згоріла у вогні”.


Tags: манипулятивные технологии, национализм, палата № 6, украинофобия нацюков, фальшивка
Subscribe
promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 15 comments