varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

"Европа продала Украину за путинский газ" - уверены майдауны

 Украинские необандеровцы из КУН и грантоеды из "третьего сектора" собираются укусить руку которая их кормила высказать свое фе
странам, которые заблокировали вступление Украины в НАТО под лозунгом ПДЧ. На грантоедском ресурсе "МАЙДАН" появились такие сообщения для "прямої дії":

"Європа продала Україну за путінський газ» під таким гаслом 4 квітня Конгрес Українських Націоналістів одночасно пікетуватиме посольства Німеччини (Київ, вул. Богдана Хмельницького, 25), Франції (Київ, вул. Рейтарська, 39) та Угорщини (Київ, вул. Рейтарська, 33) через блокування цими країнами рішення про приєднання України до ПДЧ.

Конгрес Українських Націоналістів наголошує, що українці обурені зрадою Західної Європи принципів міжнаціональної єдності. Адже свого часу Німеччина та Угорщина змогли зберегти цілісність та незалежність лише під захистом НАТО.

Під час акції відбудеться збір коштів для пані Меркель, пана Саркозі та пана Дюрчань на «путінський газ» від українських громадян.

Очікується, що власники німецьких та французьких авто приєднаються до акції «Злий бензину для Меркель та Саркозі
!"

и второе:
"В українському сегменті ресурсу PledgeBank з'явилося повідомлення про акцію біля посольства Франції 05-го квітня, котра відбудеться у разі ймовірного блокування Францією приєднання України до Плану дій щодо членства у НАТО.

Ініціатор акції, котра матиме (у разі її проведення) ознаки мирного "флеш-мобу", пропонує прийти в суботу, 5 квітня, о 12:00 до французської амбасади і кинути до воріт дрібні гроші на ознаку протесту проти позиції Франції, котра у цьому питанні наразі покірно слідує у фарватері Кремля

"У 1645-1646 роках українські козаки брали для французів Дюнкерк – ми, як нащадки козаків, повертаємо французам гроші за ту послугу.

Саркозі так боїться залишитися без російського газу і нафти? То скинемося йому газонафтосрібляниками.

Також пропонуємо французському уряду бути послідовними - не дратувати Росію назвою паризького аеропорту Орлі, яка походить від імені сина українського гетьмана Пилипа Орлика, а перейменувати аеропорт на Кутузов'є, раз вже зовнішня політика Парижу сьогодні керується інтересами Росії
"
 
Tags: майдаун, оранжизм, украина
Subscribe
promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments