varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

Победа Львова над тоталитарным наследием

 
Спасибо Кракаділу Гєне (tak_gena) за прекрасный фотрепортаж:

Чи то дощ і слякота, чи сніг та мороз - сьогодні вони несуть свою службу незважаючи на негоду... В ці дні вони завжди на чергуванні, на своїх робочих місцях, в наметах, сумлінно виконують відповідальні обов"язки, на сторожі демократії, стабільності, процвітання економіки та загального суспільного блага (яке неодмінно скоро наступить;))... Хто ж це?
- На сторожі? Може міліція?
- Не вгадали.
- Військові?
- Знову промах, зовсім не те.
- Хм... "в наметах"? А може торгівці на базарі?
- Ближче, але вони не торгують реальними речами, вони торгують обіцянками.
- Так це ж партійні агітатори, що роздають макулатуру пізнавальну літературу про антикризові програми, що працюють, про дієві реформи, про боротьбу з корупцією, про місію України, про те, як кандидат N любить нас усіх, і про те, який він достойний, лише один праведний кандидат - любов‚ справедливість‚ мудрість і сила, що веде нас до торжества демократії та "європейських цінностей".

Чомусь сучасна політична агітація, усі оті проповіді настанови та пророцтва прогнози, що звучать з уст політиків та політологів дуже нагадують мені агітацію Свідків Єгови. Проте у "Свідків" та різноманітних релігійних фанатиків, порівняно з політиками є таке, що викликає повагу - "Свідки" справді вірять в те, про що вони говорять.

Партійним агітаторам ще дуже далеко до "Свідків", не тільки за рівнем духовного розвитку, але й за методами впливу, наприклад, вони ще не ходять мобільними агітбригадами по квартирах, і не чіпляються до перехожих на вулиці з задушевними розмовами. "Як ви вважаєте коли наступить Рай За Землі коли у нас буде європейський рівень життя?", і т.д. - про кінець світу крах фінансових ринків, вихід з кризи, піднесення духовності та близький прихід царства демократії, коли тигр не буде кусати ягня, про молочні ріки інвестицій (а інвестори, звісно, будуть святими ангелами альтруїстами-філантропами), про перемогу над злом подолання корупції, чесний суд та торжество порядку і справедливості в які треба вірити...
 

...by their fruit you will recognize them. (Matthew 7:20)

Зато "Свідки" не можуть собі фінансово дозволити, наприклад, ось таке:
Велетенський транспарант Юлі над Автобусним

Транспарант почеплено на фасаді Львівського Автобусного Заводу, давайте ж дослідимо, на прикладі цього та інших підприємств, які ж плоди принесло нам урядування усіх отих наших президентів, прем"єрів, голів обласних державних адміністрацій, і т.д. також рад різних рівнів, Верховної, обласних, міських і т.п. Побачимо, наскільки ми посильнішали, і як нам стало добре.

Ось теплі цехи Львівського Автобусного Заводу, де трудяться на благо ринкової економіки впевнені в завтрашньому дні львів"яни:
Знімки через вибиту шибу: пусті цехи підприємства ЛАЗЗнімки через вибиту шибу: пусті цехи підприємства ЛАЗ

А ось сучасні верстати та інше високотехнологічне обладнання, що його регулярно завозять поїздами на територію підприємства дбайливі інвестори:
Купи металолому на території Заводу зі сторони Персенківки

Бурхливий розвиток виробництва можна також побачити на території заводу Автонавантажувач:
Руїни Автонавантажувача

Приклад ефективного менеджменту та впровадження дієвих економічних реформ на Поляроні:
Руїни підприємства ПоляронРуїни підприємства Полярон

В цехах Полярону працюють висококваліфіковані кадри, що застосовують нанотехнології, випускають сучасні мікросхеми (Intel відпочиває):
Високотехнологічна надсучасна продукція Полярону

А ось тут, на Львівприладі, також випускають сучасне обладнання:
Розруха в цехах Львівприладу

Приклад високотехнологічного обладнання та сучасних верстатів (тут інвестори теж дбають про оновлення виробництва):
Понищені деталі приладів перед відправкою на металолом та драгметалиПонищені деталі приладів перед відправкою на металолом та драгметали

На підприємстві, з метою збереження ноу-хау та накопичення цінного багаторічного досвіду, створили сучасну комп"ютеризовану базу знань, що містить в електронному вигляді наробки підприємства. Запити до бази даних оброблюються високопродуктивним кластером, що його розробили високооплачувані працівники Львівприладу
Папери з кресленнями та ін ноу-хау перед здачею в макулатуруПапери з кресленнями та ін ноу-хау перед здачею в макулатуру

На фото нижче можна побачити корпуси заводу Сільмаш, де інвестори подбали про збереження та розвиток виробництва сучасної сільськогосподарської техніки для потреб українського села.
Занепад СільмашуЗанепад Сільмашу

Додатково можна було б згадати про Завод Фрезерних Верстатів (де знайшли притулок торгівельні склади з іноземним барахлом), Конвеєрний (що став філіалом Краківського базару, де продають турецькі шмотки), Кінескоп, ФТА, НДІРТІ та ін.

Дуже трепетно подбали українські президенти і про обороноздатність України, добрий почин заклав Леонід Макарович Кравчук, продовжили благе діло його талановиті наступники: Леонід Данилович Кучма, та Віктор Андрійович Ющенко.
Зруйновані ракетні шахтиЗруйновані ракетні шахти


Ілюстрацію про розвиток культури можна побачити ось тут внизу (link), а про те, як уряди та президенти дбали протягом свого владарювання про Націю та її примноження можна почитати там (link)

Щира подяка нашим великим реформаторам за ці визначні досягнення та райдужні перспективи майбутнього!

* * *

ПиСи. Хочу попіарити чудовий та надзвичайно цікавий форум, звідки я безсовісно потяг більшу частину фоток: http://explorer.lviv.ua/forum/
Tags: деградация, капитализм, львов, ссср
Subscribe
promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 33 comments