?

Log in

No account? Create an account
Записи Друзья Календарь Личное дело Предыдущая Предыдущая Следущая Следущая
И свет во тьме светит, и тьма не объяла его
Хроники Рагнарёка
varjag_2007
varjag_2007
Оккупация Россией украинских этнографических земель
 Тут недавно была дискуссия о том, что у многих людей возникает подозрение, что русскую Википедию пишут "свидомиты"  http://roman-n.livejournal.com/715384.html.
Посмотрели бы они украинскую Википедию!  Обнаружили бы, что оказывается, Российская Федерация, да и некоторые другие страны,  занимает "этнокультурные регионы Украины:

Смотрим в меню:
Бессарабія - історична область між річками Прут, Дністер і гирлом Дунаю. Значна частина Бессарабії (Південна Бессарабія) розміщена на території сучасної Молдови.
Жовтий Клин — українська етнічна територія в нижньому і середньому Надволжі. http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%96%D0%BE%D0%B2%D1%82%D0%B8%D0%B9_%D0%9A%D0%BB%D0%B8%D0%BD

 

Зелений Клин (інша назва - Зелена Україна), землі українських поселенців у південній частині Далекого Сходу, у сточищі ріки Амур і над Тихим океаном; площа близько 1 млн. км². http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%9A%D0%BB%D0%B8%D0%BD 
Кубань — український історичний регіон в Росії у долині ріки Кубані, розташований у Краснодарському, Ставропольському краях, Адигеї, Ростовської області і Карачаєво-Черкесії. (далее ссылки давать не буду ввиду их громоздкости, можно найти материал по предыдущим ссылкам).

Курщина
 — українсько-російська етнічна територія в Росії. У більш істориному і етнічному розумінні — територія колишньої Курської губернії Російської імперії, у більш сучасному розумінні — територія Курської області РФ. Претензии на Кускую область обосновываются также тем, что на Курщине располагалось несколько сел, подаренных за службу Мазепе Петром 1.

Палаты Мазепы в с. Ивановское. Арх. О.Старцев 1704 г

Малиновий Клин, неофіційна назва регіону компактного проживання українців на Кубані (на південний схід від Ростовської області Росії).
Мармаро́щина (румунське Maramures, Марамуреш) - українська етнічна територія в закарпатській Румунії.
Надсяння (Посяння) – українська етнічна територія у верхів’ї ріки Сян на заході Львівської області та районі міста Перемишля (Пшемисла) i Бірча у Польщі.
Пряшівщина — зх. частина укр. Закарпаття, що входить до складу Словаччини, найдалі на зах. висунена частина укр. етнічної території на півд. схилах Карпат.
Сірий Клин (інша назва - Сіра Україна), з кінця XIX – початку XX ст. неофіційна назва регіону компактного проживання українців у Південно-Західному Сибіру і Північному Казахстані (загальна площа 460 тисяч квадратних кілометрів). З кінця XIX – початку XX ст. частину сибірського краю українські переселенці називають Сірим Клином або Сірою Україною.
Ставропольщина, іст.-геогр. край, положений у центр. частині Передкавказзя, між Кубанню на зах. і Терщиною на півд. сх., Доном і Калмикією на півн. і півн. сх. та землями кавказьких верховинців на півд. зах.
Стародубщина — найпівнічніша з українських історичних земель. Зараз це південно-західна частина Брянської області Росії. Історичний центр — місто Стародуб.
Терщина, Терек — історично-географічний край, положений на східному Передкавказзі, між Кубанню на заході і Даґестаном на сході, Кавказькими горами на півдні і Ставропільщиною та Астраханщиною на півночі.
Хо́лмщина(також Холмська Русь, Забужжя, Забузька Русь, історико-географічна область Русі, розташована на захід від середини Бугу. На зах. межує з польською Люблінщиною, на сх. з Волинню, на півн. з Підляшшям, на півдні з Галичиною. За межу між Xолмщиною і Підляшшям можна вважати колишню межу між Селецькою і Люблінською губерніями. Територія Xолмщини в межах Холмської губернії. охоплювала 6 572 км², (повіти Холмський, Грубешівський, Томашівський, Костянтинівський; чисельність мешканців (на 1931) 720000.

Так что кляті москалі" отобрали у нас наши исконные земли от Холмщины и Пряшева до Зеленого Клина. И после этого удивляются, почему это галицкие террористы под руководством бандеры мечтают не столько о самостийной соборной Украине, а:

«Повною і найвищою перемогою українського націоналізму буде стан, коли російська імперія перестане існувати і всі народи, нею поневолені, дістануть національно-державну волю. Без того повної перемоги Україна мати не може, або ця перемога буде частковою і сумнівною»

                                                           Степан Бандера  (Фронт поневолених народів, «Сурма», Мюнхен, 1950 г.)

 


 

Теги: ,

10 комментарии или Оставить комментарий
promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
Comments
beffatore From: beffatore Date: March 15th, 2008 10:50 am (UTC) (Link)
Был такой очень хороший фильм Михаила Рома "Обыкновенный фашизм".
Может, показать по украинскому телевидению?
Хотя вряд ли покажут: фильм русский, а режиссёр - еврей. Да и на басурманском (русском) языке - не поймёт народ.
varjag_2007 From: varjag_2007 Date: March 15th, 2008 01:41 pm (UTC) (Link)
Вот "Обыкновенный фашизсм" у нас сейчас точно не покажут =).
Правда, недавно был в Киеве просмотр, организованный группой молодых антифашистов.

Проблема в том, что скоро весь этот мыльный пузырь лопнет, но сколько отснется молодых с травмированной вот такими Вики психикой. И жаждой реванша неизвестно за что.
Вот к примеру, я на книжной выставке купила книжечку - издание АКАДЕМИЧЕСКОГО института, где с гордостью рассказывается о том, что, мол, Сагайдачный с поляками шел покорять Москву, и сколько он при этом "московитов" и других сжег, обманом (обещая снять осаду, а потом захватывая поверившие русские городки) уничтожая людей. И что в некоторых местах маленьких деток до сих пор "черкасами" пугают (старое название казаков.).
moschkin From: moschkin Date: March 16th, 2008 10:38 am (UTC) (Link)
Есть предложение переселить всех свидомых западэнцев на исконно украинские земли Таймырщины и Тунгусщины. Пусть там хоть на каждой сопке поставят по трезубу и перекрасят белых медведей в помаранчевый цвет
gobodrodiont From: gobodrodiont Date: June 2nd, 2009 07:35 am (UTC) (Link)

Насчет википедии редактируемой свидомитами

А вы не пробывали зайти по слову "Русские"? Вот только небольшая цитата оттуда:
"Ассимиляция финно-угров придала некоторую монголоидную примесь лицам русских."

pwrk From: pwrk Date: June 6th, 2009 03:50 pm (UTC) (Link)
Затулина не выпустили из самолёта в Симферополе, ему стало плохо...
Что же это творится, что думает Кремль, сколько можно валять ваньку Черномырдину, доведя исконную русскую территорию до состояния оккупированной нашистами - русофобами зоны. Позорное соглашательство в расчленении исконной Руси и признания "самостийности" части русской территории ляжет позором на этих горе-политиканов большевистского разлива. Стыдно видеть творимое.
pingback_bot From: pingback_bot Date: September 1st, 2011 01:14 am (UTC) (Link)

Энциклопедия укретинизма

User lorileenuda referenced to your post from Энциклопедия укретинизма saying: [...] лопедия укретинизма Оккупация Россией украинских этнографических земель [...]
pingback_bot From: pingback_bot Date: September 3rd, 2011 11:04 am (UTC) (Link)

Энциклопедия укретинизма

User maigacigam referenced to your post from Энциклопедия укретинизма saying: [...] лопедия укретинизма Оккупация Россией украинских этнографических земель [...]
Олег-Святослав Бойко From: Олег-Святослав Бойко Date: September 6th, 2011 07:24 pm (UTC) (Link)

Оккупация Россией украинских этнографических земель

Слава Русі!
Слава Степанові Бандері - Героєві!
Русь-Україна встане, викинувши на смітник усіх різнобарвних брехливих фарбованих лисів.
Могутня Русь відродиться!
Слава Рідним Богам і Предкам!
varjag_2007 From: varjag_2007 Date: September 6th, 2011 08:31 pm (UTC) (Link)

Re: Оккупация Россией украинских этнографических земел

А ви й справді вірите у ці свої кричалки, чи просто тролите?

І поясніть мені, будь ласка, яке відношення має уніат і зрадник власної землі Стефан Бандера до Русі і наших героїчних предків?
true_kaa From: true_kaa Date: April 25th, 2014 02:32 pm (UTC) (Link)
Как они только пропустили Владимирскую украйну...
10 комментарии или Оставить комментарий