varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

История Украины без России

История Украины по Новоженцу
По наводке [info]i_grappa

Эпическое жывотнайе и львовский депутат Ростислав Новоженец, которому мешает жить все русское взялся открывать истинно украинскую историю:

http://www.zaxid.net/newsua/2009/10/12/155623/
У Львові довели, що УПА діяла в Криму та на Кубані «Під час підготовки карти «Українська Повстанська Армія» ми виявили, що загони УПА діяли в Криму та на Кубані», – заявив 12 жовтня під час прес-конференції у Львові депутат Львівської обласної ради, президент Благодійного фонду «Україна-Русь» Ростислав Новоженець.


http://www.zaxid.net/newsua/2009/6/10/175815/
У Львові дослідили, що росіяни не походять від слов’ян 10 червня президент Благодійного фонду "Україна-Русь", депутат Львівської обласної ради Ростислав Новоженець репрезентував у Львові книгу "Москалі - не "рускіє" і не слов'яни", видану за підтримки Благодійного фонду "Україна-Русь".

Но самое прекрасное вот:
http://zik.com.ua/ua/news/2008/12/19/162962
У Львові презентували карту «Давня Україна–Русь V–X ст»: українські племена заселяли територію втричі більшу від сучасної України

Благодійний фонд «Україна-Русь» презентував у Львові карту «Давня Україна–Русь V–X ст». Карта відображає, що територія, яку у той час заселяли українські племена була втричі більшою від території сучасної України. Про це сьогодні, 19 грудня, повідомив кореспондент ЗІКу.

«Те, що з’явилося на цій карті, було для нас шоком. Територія, яку українські племена заселяли у V–X ст, утричі більша від території сучасної України. Вона накладалася на на кордони 14 сучасних держав. По суті це, вся центральна Європа!», – розповів президент БФ «Україна–Русь», депутат Львівської облради Ростислав Новоженець.

З його слів, карта є «сконцентрованим, законспектованим баченням історії, по ній дуже швидко можна зорієнтуватися, що відбувалося у ті часи».

Новоженець додав, що на всій території праукраїнської держави Велика Хорватія зустрічаються праукраїнські назви (Бухарест був Дубовиця, Прага–Пороги, Ляйпціг–Лепсько, Братіслава–Преславль, Дебрецен–Доброчин), що свідчить про те, що ці території мають українське походження.

«Ми були у Європі, залишаємось у Європі. Лише нас посунули більш сильніші та агресивніші племена на більш східні території», – пояснив Новоженець.


Ну разве не прекрасно? Конечно, креатив Бебика, выводящего от древних теукров все цивилизации, местами покруче, но этот тоже вполне эпичен.

А далее, в развитие темы читайте Энциклопедия укретинизма
Tags: з дуба впалы, мифотворчество, палата № 6, украина
Subscribe

promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 19 comments