varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

Про духовную пустоту и шовинизм "профессиональных украинцев"

Цитата

(Anonymous)
2009-10-10 05:42 pm UTC (ссылка)
Дякую за матеріал, п. Мирославо. Не можу відмовити у задоволенні зацитувати улюбленого діяча:

"Бути патріотом – це значить шукати задоволення не в тім, "щоб бути українцем", а в тім, щоб було честю носити ім’я українця. Бути патріотом – це значить перш за все вимагати гарних і добрих учинків від себе як від українця, а не перш за все ненавидіти інших тому, що вони "неукраїнці"... Бути шовіністом – це значить прикривати свою духовну пустку... і своє руїнництво - отже, зрадництво, кар’єризм, здеклясованість – фанатичними вигуками про "неньку Україну", про "рідну мову", про "ми – українці!", про клятих "москалів і ляхів" і т.п. Борони Вас Боже від такого роду "націоналізму", який може принести тільки те, що вже приніс, - руїну України."

(В. Липинський. Лист до Б. Шемета.)

Писано кількадесят років тому, а наче про сучасність. Мабуть, тут так буде завжди. Принаймні, не видно передумов для іншого розвитку подій.

(Ответить) (Ветвь дискуссии)


отпечатано комментоксероксом
Tags: антиэлита, украина, элита
Subscribe

promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments