?

Log in

No account? Create an account
Записи Друзья Календарь Личное дело Предыдущая Предыдущая Следущая Следущая
УКРАИНЦЫ - НОВАЯ ВЫСШАЯ РАСА - И свет во тьме светит, и тьма не объяла его — LiveJournal
Хроники Рагнарёка
varjag_2007
varjag_2007
УКРАИНЦЫ - НОВАЯ ВЫСШАЯ РАСА

Издание главного фашиста Донеччины и близкого друга Виктора Ющенко утверждает, что украинцы - новая высшая раса:
UKR_VYSSHAYZ RASA
Прагнення українців до владарювання - споконвічне. Лише на незначний історичний час це прагнення трохи пригальмували за допомогою жидів сусідні нації - поляки, росіяни. Свій ідеал наші предки завжди будували не на розумінні слабкого, а на волі сильного. Наші славетні предки - арійці мали віру у вищий тип людини і ніколи не зрівнювали себе з нижчими істотами. Для них не існувало проблеми влади - накопичення сил, зросту. Це було так само природньо, як і пити, дихати, ходити. Для нас, знешкоджених жидівським християнством та іншими прожидівськими релігійними системами, вже існує така проблема. Ми стали більше покладатися на розум, аніж віру в силу; вихваляємо гнилу інтелігенцію і принижуємо дух вояків. Більшість членів нашої нації стали нігілістичне ставитися до влади, навіть вираз вигадали - "не вляпатися у владу". Це небезпечно, адже при відсутності вольових проявів до влади істота (навіть сильна духом) перетворюється у слабку та деградує. На цьому історичному шляху ми, українці, повинні проявити холодну жорстокість. Ідеал людства ми повинні бачити лише через власне владарювання ним. Власна конструкція всесвітнього улаштування повинна стати домінантою нашого буття! На випрацювання такої домінанти нація концентрує весь свій потенціал. Саме тут криється той критерій розмежування націй на вищі - пануючі, і нижчі - рабські, плебейські. Ті нації, які здатні проявити волю і реалізувати свій потенціал, і стають арійськими. Сьогодні жиди через форму українського панславізму намагаються випрацювати для української нації відповідну волю й віру. Але це такий самий штучний елемент вищості, як і вже відпрацьований італійський фашизм, німецький націонал-соціалізм, російський комунізм. Форми, конструйовані жидами для інших націй - лише тактичні розробки владарювання на певний час. Нас, українців, турбує лише стратегічне панування на віки вічні. Жидівські доробки, якими б влучними вони не були, не можуть задовольнити нас. Українська ідея всесвітнього панування, втілена через форму українського месіянізму, веде всіх нас до перемоги над слабким світом. Наша власна воля, наша віра арійська - порятунок сильних посеред слабких.

Теги: , ,

8 комментарии или Оставить комментарий
promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
Comments
izverg_men From: izverg_men Date: February 28th, 2008 01:14 pm (UTC) (Link)
Жесть. Спасибо за ссылку.
varjag_2007 From: varjag_2007 Date: February 28th, 2008 01:45 pm (UTC) (Link)
Слава Україні!
Героям слава!
izverg_men From: izverg_men Date: February 28th, 2008 02:01 pm (UTC) (Link)
Лучше звучит так. :-)
Сала украине.
Хероям сала.
drakonit From: drakonit Date: February 28th, 2008 01:27 pm (UTC) (Link)
И что это, если не украинский нацизм в чистом виде.
varjag_2007 From: varjag_2007 Date: February 28th, 2008 01:45 pm (UTC) (Link)
Вот он самый и есть!
czubar From: czubar Date: February 28th, 2008 06:07 pm (UTC) (Link)
это - адресная реклама кандидата в Президенты.
Шлют всем подряд, лишь бы хорошо писали - денег давали - помогали в агитации (нужное подчеркнуть). А в ЖЖ по поводу этой писульки волну погнали... ну, послал какой-то парниша-нацдаун бумажку, поддержать таких же даунов в обруссевший Донецк. Ну и шо с того ?

Отпечатков Ющенки там же нет, отпечатков губной помады Юлии Владимировны тоже...
nazar_rus From: nazar_rus Date: February 28th, 2008 01:46 pm (UTC) (Link)
В суд - однозначно.
berdychevsky From: berdychevsky Date: February 28th, 2008 01:48 pm (UTC) (Link)
Хайль Харків!
8 комментарии или Оставить комментарий