varjag_2007 (varjag_2007) wrote,
varjag_2007
varjag_2007

Голос из подполья

Из ЖЖ охотника на людей народного депутата от БЮТ Виктора Лозинского:
я
Шановні співвітчизники!
Так, це саме я, Віктор Лозинський, людина, яку переслідує злочинна українська влада. Ця влада незаконно, практично силоміць, примусила мене власноруч скласти мандат депутата Верховної Ради України від Блоку Юлії Тимошенко. Це є актом справжнього владного українського бєзпрєдела.
З усією відповідальністю заявляю, що мною і моїми колегами-правоохоронцями було затримано небезпечного терориста, що готував замовне вбивство проти мене та посадовців Голованівського району з метою підриву і повалення державного ладу в Україні. Але наскрізь корумпована київська правоохоронна машина зробила з мене головного садиста-убивцю, оголосивши мисливцем на людей.

Крім того, мене звинувачують у незаконному позбавленні свободи людей. Та які то люди! То недолюди, що намагались браконьєрствувати в лісі, що був відданий в оренду на цілком законних підставах створеними мною підприємствами, де я є почесним керівником. Їм просто було пояснено, що не можна полювати на дичину без відповідних ліцензій.

І за це мене роблять злодієм! Від мене відвернулись ті, що колись вважали мене за друга, що безкоштовно їли-пили в моїх мисливських будиночках... Нічого, та дичина ще відригнеться вам, кляті зрадники!
Я дуже сподіваюсь на здорові сили всередині Блоку Юлії Тимошенко, що можуть справді розрізнити, де брехня, а де правда. Я розумію, як вам усім сьогодні важко, дорогі мої друзі!

по наводке mikle1
Tags: антиэлита, беспредел, постмодерн, украина
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo varjag_2007 september 14, 2015 14:01 71
Buy for 300 tokens
Вы все знаете, что все годы существования моего блога мой заработок не был связан с ЖЖ. Т.е. я не была связана и не имела никаких обязательств материального характера ни перед какими политическими силами и различными группами, кроме дружеских уз и благодарности знакомым и незнакомым френдам,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 22 comments

Recent Posts from This Journal